ULUSLARARASI SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM KONFERANSI
24-26 December 2020

ISLC2020
ULUSLARARASI SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM KONFERANSI
Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları

Virtual - Webinar

Bildiri Gönder

image
Prof. Dr. Mehmet ŞAHİN

Konferans Eş-Başkanı

Değerli Araştırmacılar,

Uluslararası Sürdürülebilir Yaşam Konferansı (ISLC2020) 24-26 Aralık 2020’ler arasında gerçekleştirilecektir. Konferansın bu yılki temasını Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları oluşturmaktadır. Konferanstaki tüm konuşmalar ve sunumlar çevrimiçi yapılacak ve ayrıca YouTube’da canlı olarak yayınlanacaktır. Konferans Sürdürülebilir Yaşam ile ilgili tüm alanlara açıktır. Çok disiplinli ve disiplinler arası çalışmalar dahil edilecektir. Konferansın teması ile ilgilenen bütün akademisyenleri, araştırmacıları, eğitimcileri, sivil toplum kuruluşlarını ve öğrencileri bu bilgi şölenine katılmaya davet ediyoruz. Konferansın dili, İngilizce ve Türkçe’dir. Bildiriler yayınlanan kriter ve standartlar doğrultusunda, Bilimsel Komiteden en az iki üye ve diğer bağımsız hakemler (ihtiyaç olması halinde) tarafından çift-kör hakem değerlendirmesi ile incelenecektir. Tam metinli bildiriler, Kongre kitabında basılacaktır. Ayrıca, dileyen yazarların bildirileri editoryal kitapta ve uluslararası endeksli Kongre Dergilerinde hakem değerlendirmesi sonrasında yayınlanabilecektir. Organizasyon komitemiz adına sizleri, Konferansımıza davet etmekten onur duyuyoruz.

En iyi dileklerimizle…

image
Prof. Dr. İ. Melih BAŞ

Konferans Eş-Başkanı

Bu etkinlik MAESTRO Multi Event Managament System üstünden bildiri toplamaktadır

Yayın Olanakları

Sunulan bildiriler -dergi kurullarından geçmek koşuluyla, uluslararası hakemli ve indeksli Rating Academy dergilerinde yayınlatılabilecektir.

 

Yayın Ücreti; Kongre dergilerinde yayınlanacak makaleler için dergi yayın ücretlerinde % 25 indirim yapılacaktır. Her dergi için yayın ücreti 75 euro ile 0 euro arasında) değişmektedir. Dergi web sayfalarından detaylı bilgi edinilebilir.

 

Dergileri Görüntüle

Konferansta sunulan bildiriler alanlarına göre editoryal kitap halinde basılacaktır. İsteyen yazarlar bildirilerini alanlarına uygun ISBN’li ve bandrollü editoryal kitapta makale bölümü olarak yayınlatabileceklerdir.

 

Konferansta sunulan bildiriler ISBN’li ekitap olarak basılacaktır. Özet ve tam metin bildirilerin yayını için herhangi bir ücret ödemesi bulunmamaktadır.

Tam Metin Gönderme Tarihi: 01 Aralık 2020

13/11/2020 Deadline for Submission of Abstracts
20/11/2020 Announcement of the accepted papers
27/11/2020 Announcement of the Symposium Program
24/12/2020 Beginning of Day the Conference
15/12/2020 Deadline for Submission of Full Papers

SponsorDestekleyen Kurum ve Kuruluşlar

ONLINE konferans

RATING ACADEMY TOPLULUĞU
Rating Academy, 2016 yılında kurulmuş olup, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Teknopark’ta faaliyetlerini sürdürmektedir. Ratıng Academ’nin birçok akademik projesi ve etkinliği mevcuttur. Öncelikle, bir Ar-Ge şirketi olarak, çeşitli yazılım programları ve indeksleme işleri yapıyoruz. Aynı zamanda yayıncılık niteliğinde olan şirketin uluslararası hakemli ve şu anda farklı bilim alanlarına hitap eden endeksli altı adet akademik dergisi mevcuttur. Bu dergiler, saygın ulusal ve uluslararası endeksler tarafından taranmaktadır.

Rating Academy tarafından Türkiye’de ve diğer ülkelerde birçok uluslararası kongre ve sergi düzenlenmektedir. Araştırmacılar, yazarlar, bilim adamları, sanatçılar … dünyanın farklı yerlerinden birçok katılımcı Rating Academy proje ve etkinliklerinde buluşmaktadır.

tr_TRTurkish
en_GBEnglish tr_TRTurkish